Kujutle end olukorda, kus sa tuled reisilt, ühes käes raske kohver ja teisel käel väsinud laps. Jõuad koju ja ees ootab jalgsimatk viiendale korrusele. Päris kurnav, mis?

Sarnase olukorraga olid silmitsi Stockholmi elanikud, kui ühel päeval seisatati ühes metroojaamades kokku 39 eskalaatorit, kuna seoses toomisveaga oli juba üks vanem naisterahvas saanud ühel neist eskalaatoritest viga. Lifti pole, mis sa ikka teed, kui et hakkad astuma.

Või siiski?

Appi tõttab Reebok koostöös mõnede Stockholmi sportlastega. Aitavad eskalaatoritest üles noori, vanu, lapsi, sinu koera või kohvrit. Selline abi on ju igati teretulnud. Lisaks, kes siis ei tahaks et teda kätel kantaks?

Reebok nägi selles situatsioonis reaalset probleemi ja võimalikku lahendust ning tegi selle ära! Reklaam propageeib sportlikku eluviisi ja kindlasti julgustab meid ka igapäevaelus rohkem aitama neid, kes abi vajavad. Lisaks – järgmine kord, kui Reeboki logo kuskil näed, seostad seda juba vaadatud reklaami ning positiivsete emotsioonidega.

Klient: Reebok
Agentuur: The Viral Company

“Be more human” on ühtlasi praegune Reeboki globaalne kampaania. Samal teemal avaldasid nad käesoleva aasta Super Bowli perioodil sellise reklaami:

 

Seekordse postituse kirjutas Liina.

Leave a Reply