Brandicomi lugu

Brandicom on pärit start-up riigist Eestist, kust on pärit ka Skype ja mitmed teised tänaseks edukalt maailma vallutanud idufirmad.

Turu-uuringutega alustasime 2005. aastal. Laienesime alguses naaberriikidesse Lätisse ja Leetu, siis liikusime Norra pealinna Oslosse, seejärel tuli Poola pealinn Varssav, peale seda Hispaania.. Mida aeg edasi, seda suuremaks oma ala fänniks me muutusime. Saime aru, et ka meie kitsal alal nagu seda on reklaamindus on vaja kaasaegseid uuringulahendusi – kõhutundest ja hallidest tabelimassiividest ei piisa enam ammu. Vaja on siduda tänapäevased IT-lahendused usaldusväärsete reklaamiuuringutega, nii et reklaamide testimine oleks lihtne ja loogiline kõikide osapoolte jaoks, aga annaks samas kvaliteetseid ja visuaalselt ilusaid tulemusi.

Sellest ideealgest sündis esimene Brandicomi versioon. Seejärel teine, kolmas.. Kui siis ühel hetkel hakkasid kliendid meie poole juba ise pöörduma lausega: “Palun üks Brandicomi standard”, saime aru, et teeme õiget asja.

Tänaseks on see kogemus ainult kinnitust leidnud. Meil on suurepärased kliendid, kelle tööd oleme saanud rõõmuga lihtsamaks muuta ja nende edu lähedalt näha. Muidugi, Brandicom ei ole kindlasti mitte valmis, vaid liigub ja kasvab ka täna – just nende samade klientide tagasiside ja kogemuste abil.

Muide, me väärtustame globaalset mõtlemist ja kaugelt töötamist ka praegu ning valime teadlikult oma koostööpartnerid nii erinevatest maailma paikadest kui võimalik. Baltikum, Hispaania, Kaplinn, Kariibi mere piirkond.. – peaasi, et pardal oleksid suurepärased inimesed ja töö saaks tehtud naudinguga.

Oleme võimelised uuringuid läbi viima enamus Euroopa riikides. Riikides, kus meil enda uuringupaneele veel ei ole, on meil võimalus kasutada partnerite omi. Partnerite valikul lähtume, et samad kvaliteedistandardid oleksid tagatud, mis meie enda uuringute puhul.