LG Tšiili jätkab Hollandi agentuuri Superheros loodud edukat kampaaniat “So Real It’s Scary” luues LG 84″ HD televiisorist võltsakna, mille abil siis juba tööotsijaid ehmatada üritatakse.

LG-d on varasemalt saatnud edu sarnaste trikkidega edu juba kahel korral – paigaldades LG monitorid lifti põrandale ning Amsterdami World Fashion Centre-i meeste WC-sse. LG monitore reklaamiva “Elevator LG Scary” videot on vaadatud alates selle üles riputamisest 2012. aasta oktoobris, juba üle 20 miljoni korra. Halvemini pole ka läinud “Mens Bathroom Stage Fright”, mida on alates selle aasta aprillist vaadatud ligi 6 miljonit korda.

Elevator LG Scary – So Real. It’s Scary

LG monitoridest realiseerub õudne stsenaarium justkui puruneks lifti põrand. Tähelepanelikud Youtube-i vaatajad on küll juba märganud, et lifti põrandal monitore tõenäoliselt ei olnud ja 1:26 juures on näha põrandalt rohelise kanga peegeldus.


Agentuur: SuperHeroes, Amsterdam, Holland

Stage Fright – So Real. It’s Scary 2

Legendi kohaselt on paljudel meestel WC-s probleeme, kui keegi neid vaatab. Kuidas aga mõjutab meeste WC-s käiku fakt, et kaunid naised neile monitoridest otsa vaatavad? LG proovis järgi.


Agentuur: SuperHeroes, Amsterdam, Holland

Leave a Reply