Alles see oli kui tõime teieni GE reklaami „Ideas“, mis jutustas südamliku loo ühest armsast olendist, kes ei leidnud siin maailmas oma kohta (loe täpsemalt ja vaata reklaami siit).

Fullscreen capture 7.09.2014 160138.bmp

Oma uue reklaamiga on Genereal Electric jätkanud samal lainel, rõhudes reklaamides emotsionaalsele poolele. Nii selle reklaami kui ka tänase reklaamisoovituse on muide valmistanud sama agentuur.

Tänane reklaamisoovitus on südamlik lugu ühest poisist, kes hoopis piiksub rääkimise asemel! Ja mis veelgi uskumatu, piiksumise abil suudab ta ka tehnoloogiaga suhelda. Kui esialgu võib see tunduda veidrana, siis tegelikult suudab poiss niimoodi muuhulgas näiteks terve linna elektrikatkestuse likvideerida. Nagu reklaam ütleb, siis rääkides tööstuse-tehnoloogia keelt, võib vestlus muuta maailma.

Lisaks ei puudu reklaamist ka poisi ja tüdruku vahel tekkinud sümpaatia 😉

Reklaamitegijate sõnul soovisid nad teha midagi, mis suudaks tööstuslikku internetti reklaamida inimemotsioonide tasemel ning selleks sobis just lugu piiksuvast poisist. Põhjus, miks aga piiksumine oli poisi loomulik keel, on sügavam kui pealtnäha arvata võiks. Nimelt taotleti sellega GE võimekuse sümboliseerimist – ka GE ei pea panema keepi selga, et omada supervõimeid.

Antud reklaami korral on tegemist vaid esimese osaga reklaamikampaaniast reklaamimaks tööstusinterneti. Jääme huviga ootama ka teisi seeriaid!

Klient: General Electric
Agentuur: BBDO, New York

Leave a Reply