Facebook on käesoleva aasta algusest tulnud välja käputäie online reklaamidega, mis püüavad näidata, kuidas Facebook Su sotsiaalsele suhtlusele ikkagi kasulik on. Ja seda mitte lihtsalt online maailmas, vaid vastupidi, arvutist eemal teiste inimestega ägedaid asju tehes. Sest üks peamine argument Facebooki-vastaste käes on ju olnud ettepanek “lõpeta virtuaalmaailmas elamine ja hakka elama!”.

Need värsked klipid näitavad, et on palju põhjuseid, miks sõprade ja tuttavate olemasolu on vajalik: olgu see siis puhtalt fun-i jaoks nagu sohvaga mäest alla sõitmiseks, informatsiooni hankimiseks nagu tantsukursuste otsimine või kasvõi lohutamiseks mõnel raskel hetkel. On vaja ainult abistavat kätt Facebookilt ja kõik saab korda 😉

Eelmine Facebooki katse end reklaamida (2012.aastal) kogus vastakaid emotsioone: klipp ise oli väga ilus ja professionaalne, ent sihtrühm jäi sellest hoolimata seisukohale, et reaalsuses Facebook siiski ei ole see armas ja inimestekeskne organisatsioon, kellena ta end näidata püüab.

Klient: Facebook
Agentuur: Wieden + Kennedy


2012. a klipp:

Leave a Reply