Durexi esindajad kutsusid enda juurde kokku kõikvõimalikud erinevad paarid, et näidata neile, kuidas nutitelefon võiks teha nende seksuaalelu lausa suurepäraseks.

Alguses toimus lühike intervjuu nutitelefonide kasutamise kohta. Iga paar tunnistas, et nad on suuremal või väiksemal määral nutitelefonist sõltuvuses. Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Ebay.. “15 tundi päevas, nagu, üsna palju.” 🙂

Seejärel esitleti neile tõelist innovatsiooni tehnoloogia maailmas – “tehnoloogilist revolutsiooni magamistubade jaoks”. See äratas kõigis testijates huvi 😉

“See töötab kõigis seadmetes ja operatsioonisüsteemides ning on saadaval täiesti tasuta.”

 

 

Kampaania on mõeldud ühilduma 28. märtsil toimuva Maa Tunni (The Earth Hour) teemaga, mil üle maailma lülitavad inimesed oma kodudes ja töökohtadel tunniks ajaks välja kõik elektroonikaseadmed, et juhtida seeläbi tähelepanu maakera kliimamuutustele. Muide, juba praegu – peaaegu nädal enne Maa Tunni tähistamist – on seda Durexi reklaami vaadatud ligi 30 miljonit korda!

Ka eelmisel aastal kasutas Durex seda päeva oma kampaanias ära ja tõi vaatajateni sõnatu, ent ilusa muusika ja positiivsete emotsioonidega klipi “Turn Off To Turn On”:

 

 

Klient: Durex
Agentuur: Havas WW, London, UK

Leave a Reply