Axe´i reklaam “Peace” tänavusel Super Bowlil on midagi, mida sellelt brändilt küll oodata ei osatud. Selles on Kim Jong-un´i teisik, Põhja-Korea, Lähis-Ida ja Vietnami sõda ja kogu see muserdav meeleolu, mis nende teemadega kaasneb. Aga ühtäkki tuleb muutus: Axe´i uut parfüümi pihustanud karmid mehed otsustavad helgemaks hakata, valivad sõdimise asemel suudlemise ning Kim Jong-un naeratab.

Tegu ei ole siiski ainult ühe pealiskaudse sõjavastase reklaamiga, vaid Axe suhtub teemasse tõsisemalt kui võiks arvata. Hiljuti annetas Axe 250 000 USD organisatsioonile Peace One Day, mille eesmärgiks on suurendada ühiskonna teadlikkust ülemaailmsest rahu päevast 21. septembril.

See on suur muutus Axe brändile, mis on seni (juba üle kümne aasta!) olnud tuntud oma seksistlike kampaaniate poolest – näiteks nagu “Beach” ja “Clean Your Balls”.

Lõbusama osana kampaaniast on üleskutse paaridele kasutada teemaviidet #KissForPeace ja jagada sotsiaalmeedias fotosid enda suudlustest. Sest on ju suudlemine see üks hetk, mil maailm muutub rahulikuks 🙂 Parimad suudlejad aga pannakse vaatamiseks üles reklaamtahvlile Times Square´l ja Axe´i enda veebilehele.

Klient: Axe Peace
Agentuur: Bartle Bogle Hegarty, London

Trackbacks for this post

  1. Save the Children – Most Shocking Second a Day | Brandicom

Leave a Reply