Kindlasti paljud juba teavad, et mõne nädala pärast esilinastub ülemaailmselt teine osa Tolkieni “Kääbiku”-triloogiast – seekordne osa nimega “Kääbik: Smaugi laastatud maa” (The Hobbit: The Desolation of Smaug).

Päkapikke ja muinasjutulist salapära on aga täis ka värske Air New Zealand-i nimelise lennufirma reklaam. Lisaks lennufirma enda töötajatele osaleb klipis ehtsast filmist pärit päkapikk Fili (Kiwi Dean O’Gorman) ja kuulda saab võlur Radagasti häält (Sylvester McCoy). Igati muhe ja natuke müstiline klipp 🙂

Reklaam ise kutsub vaatajaid reisima oma enda unelmate (ootamatusi täis) kohta, soovides tõsta Uus-Meremaa populaarsust turistide seas. Aga sellele lisaks pakutakse midagi ka suurtele “kääbikufilmi” fännidele:
theflyingsocialnetwork.com kaudu jagatakse auhindadena välja reisipakett kahele filmi esilinastusele Los Angelesesse ja ringreisi-pakett Uus-Meremaale.

Eelmise aasta “kääbikufilmi” puhul loodud kampaania (päkapikke täis lennuturvalisuse video, mis tõi üle 11 miljoni vaatamise) põhjal on ka sel aastal pandud kampaaniale kõrged ootused:

Vaata siit filmi “Kääbik: Smaugi laastatud maa” enda treilerit:

Leave a Reply